Mis eristab meid turismifirmadest ning miks peaks klient selle asemel, et ise oma reis ette valmistada, meid vajama?

Craig P. Burrows Photography

Turismifirmadest eristab meid eelkõige see, et meie otsime kliendi poolt soovitud info ning vajadusel abistame klienti ostmisel, kuid me ei osta ise pileteid kliendile. Samuti ei paku me paketireise, vaid aitame kliendil kokku panna personaalse, just talle sobiva reisi vastavalt tema soovidele.

Klient annab meile oma soovid ja meie leiame tema jaoks sobivaima soodsaima variandi nt lennukipiletid või majutuse. Otsime ükskõik millise vajaliku informatsiooni, mis on reisimisega seotud. Nt kohapealse transpordi info või mida teha või lühikokkuvõtte sihtkohast ja valiku vaatamisväärsustest.

Soovime kokku hoida sinu aega ning pakume lisaks oma teadmisi ja kogemusi, et leida just sulle parimad variandid. Pakume sulle aega ning oma teadmisi ja kogemusi.

Miks peaks seda teenust meilt ostma, kui võib otsida ka ise?

Loomulikult võib, kuid tihti inimesed ei aimagi, kui ajamahukas võib tõeliselt hea ja sobiva variandi leidmine olla. Vahest muidugi veab, paned soovitu otsingusse ja leiadki sobiva, kuid enamasti see nii ei ole. Otsingu tulemused tuleb üle vaadata, et sobivad oleks ka lendude ja ümberistumiste ajad ning samuti teha mitu otsingut, et olla kindel, et leitu on soodsaim variant. 

Vahest aga tundub soodsa variandi leidmine lausa võimatu olevat! Sellisel juhul kulub väga palju aega, samuti aitab, kui on eelnevaid kogemusi ja teadmisi, et nuputada välja, kuidas leida hea variant:)

Reeglina mida paindlikum olla kuupäevades ja ka näiteks sihtkohtades, seda soodsamaid variante on võimalik leida.

Seejuures pakume ka teenust sooduspakkumiste jälgimiseks mingi aja jooksul teatud sihtkohta(desse). Samuti võid meilt uurida, kuhu võiks reisida? Andes meile teada, mida soovid, pakume sulle välja, mis võiks sobida.

Lisaks saad koos teenuse tellimisega meilt tasuta nõustamise. Me ei tea kõike, kuid anname infot lähtuvalt enda kogemustest ja teadmistest.

Iga reisisell peab olema valmis ootamatusteks nii enne kui eriti reisi ajal. Selleks soovitame soojalt teha reisikindlustuse, kuid samuti oleme vajadusel olemas sinu jaoks reisi ajal.

Nagu iga inimene on eriline, on ka iga reis eriline ja omanäoline.